Odwiedza nas

Naszą witrynę przegląda teraz 4 gości 
Drukuj

*Aby skorzystać z promocji należy wydrukować poniższą informację

(klikając na ikonę drukarki po lewj stronie )

i zgłosić się do naszego biura obsługi klienta

tel biura serwisu:   85 745 52 48

 

PROMOCJA 

NA WYMIANĘ PŁYNU HAMULCOWEGO 

URZĄDZENIEM ATE FB30S


BEZ SPRZĘTU NIE ZROBISZ TEGO DOBRZE

alt

 

   Prawidłowa wymiana płynu hamulcowego powinna odywać się z wykorzystaniem urządzenia ciśnieniowego z regulacją podanego ciśnienia. Zastosowanie nieodpowiedniej metody może doprowadzić do uszkodzenia układu hydraulicznego ABS

 

URZĄDZENIE DO CIŚNIENIOWEJ WYMIANY PŁYNU HAMULCOWEGO

   ATE FB 30S jest elektrycznym urządzeniem do uzupełniania, płukania i odpowietrzania wszystkich hydraulicznych systemów hamulcowych i sprzęgłowych, również ABS, EDS, ESPi SBC. Urządzenie to pozwala na pracę  z niskowiskozyjnymi płynami hamulcowymi (specjalnie do systemów ESP). Szczególną funkcją urządzenia FB30S jest elektroniczna regulacja ciśnienia(EDR). Ustawione ciśnienie (wg. wskazań technicznych) jest utrzymywane na stałym poziomie w ciągu całego procesu.

 

 

Dlaczego producenci samochodów zalecają  wymianę płynu

hamulcowego co dwa lata ?

 

1) płyn hamulcowy jest higroskopijny tzn. chłonie wilgoć z atmosfery, co powoduje degradację płynu.

2) im większa zawartość wody w płynie hamulcowym tym niższa jest jego temperatura wrzenia, zagotowanie płynu powoduje pojawienie się pęcherzyków gazu, układ hamulcowy przestaje przekazywać siłę z pedału hamulca na tłoczki w zaciskach, powstaje efekt miękkiego hamulca "PEDAŁ WPADA W PODŁOGĘ"-skuteczność hamowania spada do zera.

3) stary, zanieczyszczony płyn hamulcowy może powodować uszkodzenie modułów ABS,EDS,ESP i SBC.


     Układ hamulcowy jest najważniejszym układem dbającym o nasze bezpieczeństwo. Nie wystarczą nowe tarcze i klocki hamulcowe gdy w układzie znajduje się stary płyn.

 
 PŁYN HAMULCOWY ATE SL6

  alt

  ATE SL6 to płyn hamulcowy do układów przystosowanych oryginalnie do płynów DOT3 i DOT4. Ze względu na bardzo niską lepkość jest szczególnie polecany do aut wyposażonych w elektroniczne systemy hamulcowe jak  ABS i ESP. Jego temperatura wrzenia na sucho to 265 0C, co zapewnia niezawodność w każdych warunkach drogowych. Zawiera składniki zapobiegające korodowaniu układu hamulcowego. Seria SL to najpopularniejszy płyn w gamie ATE.

 

 

 

 

 

       Cena wymiany płynu hamulcowego 120 zł (razem z kosztem płynu SL.6)

       CENA PROMOCYJNA  70 ZŁ

       Promocja potrwa do 10 maja 2016.